KOLEKCIA SVIETIEL FASCIO
Dátum: 04. 10. 2012

                                                                       

Kolekcia svietidiel Fascio, belgickej značky LUCIDE prináša na náš trh inšpirujúce riešenia v osvetlení. Rady moderných a Led sérií ponúkajú možnosť dokonalého dotvárania bytových, a kancelárskych priestorov, s ohľadom na individuálne preferencie každého zákazníka. Dizajn svietidiel kopíruje neustále napredujúci vývoj technológií a aktuálnych trendov v modernom osvetlení. Našou prijoritou sa stala i široká ponuka hliníkových svietidiel, ktoré zaručujú neuveritelne dlhú životnosť a výnimočnú kvalitu. Spoločnosť kladie dôraz aj na inovácie v oblasti úspory energie. Práve ekologický aspekt značne ovplyvnil používanie najnovších technológií LED diód. Efektivita moderných LED zdrojov svetla je v súčasnosti na vysokej úrovni a ich postupné celospoločenské zavádzanie bude mať výrazný pozitívny vplyv na naše životné prostredie.

Atraktívne produkty kolekcie Fascio pochádzajú z Belgicka. predávajú sa od začiatku roka 2010. Svietidlá Fascio sú novinkou na našom území a svojou dokonalosťou uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. 

Kolekcia Fascio pre rok 2012 ponúka 89 svietidiel pre každý typ domácnosti, či kancelárie, pričom v sebe spája modernú eleganciu s klasickým štýlom. Dizajn a funkcionalita svietidiel kopíruje neustále napredujúci rozvoj technológií a trendov v osvetlení.

Veríme, že v našom internetovom obchode nájdete inšpiráciu pre výber svietidla a vyberiete si svietidlo, ktoré je Vášmu vkusu najbližšie.